İntim Mendil
İntim Mendil
İntim Mendil

İntim Mendil

Fiyat : ₺56,95(KDV Dahil)

Natracare Organik ve Doğal İntim Mendili, %100 organik pamuk sertifikalıdır. Natracare, alanında “en etik ürün” ödülünü de kazanmıştır.

:
Natracare Organik İntim Mendili (12’li)
%100 organik pamuk sertifikalıdır.
Alkol, SLS, paraben ve MIT’den arındırılmıştır.
Klor ile beyazlatılmamıştır.
Vegan sertifikalıdır.
Ekolojik sertifikalıdır.
Geri dönüşümlüdür.
Doğa dostudur.
Natracare Organik ve Doğal İntim Mendili, %100 organik pamuk sertifikalıdır. Natracare, alanında “en etik ürün” ödülünü de kazanmıştır.
Natracare Organik ve Doğal İntim Mendili, papatya, Fransız gülü, aynısefa çiçeği organik esas yağları ile zenginleştirilir. Alkol, SLS ya da benzerleri, paraben ve MIT’den arındırılmıştır. Pamuklar klor yerine daha pahalı bir yöntem olan oksijenle beyazlatılır.
Natracare, mendilinden kutusuna kadar ekolojiktir. Sürdürülebilir kaynaklıdır; doğada çözünebilir. 
Natracare hayvan dostlarını da unutmaz. Hayvanlar üzerinde asla test edilmez. Hayvansal hiçbir madde ya da hayvansal ürünle işlenmiş hiçbir ham madde içermez. Natracare mendiller veganlar ve vejetaryenler için uygundur. Dünyanın en önemli vegan kuruluşlarından biri olan Vegetarian Society onaylıdır. Natracare, sadece beyan yapmaz; vegan sertifikalıdır. Üstelik Natracare (Hayvanlara Etik Muamele İçin Mücadele Edenler) PETA destekçisidir.
Natracare; kadın sağlığına, hayvanlara ve doğaya verdiği önemden dolayı, uluslararası kuruluşlar tarafından ödüllere ve sertifikalara layık görülmüştür. Ethical Award- Etik Üretim ve Dağıtım Ödülü, LOHAS Ödülü, Made Safe Mührü, Nordic Label Ekolojik Sertifikası, USDA Organik Sertifikası, Vegetarian Society Onaylı, İngiliz Soil Association, Food and Drug Administration ve Therapeutic Goods Administration’a sahiptir. Ayrıca, Uluslararası Çevre Ürün Bildirgesi'ni (EPD) elde eden ilk kadın hijyen markasıdır.